קסה דה יגיל - לא מה שחשבתם

מאת: Shmuel, בתאריך: 30.03.2014

אנחנו הגענו למקום בגלל הטיפים הלוהטים באתר. אז ככה: המקום לפי דעתנו סביר, אבל נתקלנו בתופעה מאד לא נעימה של אניפרומציה לקויה/מטעה מצדם במטרה ברורה לגרום לנו לקחת את הטיולים שלהם. למשל שאלנו על אפשרות לנסוע לכפרים בתחבורה צבורית ואמרו לנו שלא מכירים אופציה כזו. אמרו גם שחברות אחרות אינן מציעות סיור מודרך לכפרים בסביבה. והיו עוד קטעים כאלו. כל זה התברר כלא נכון כשביקרנו בלישכת התיירות המקומית(מומלץ!). מאד מאכזב לאור חוות הדעת הנפלאות....חשוב גם לדעת שהטיולים של יגיל הרבה יותר יקרים מאחרים ולא ברור מה הערך המוסף.

תגובות

קאסה דה יגיל

מאת: ilona, בתאריך: 01.11.2014
הגענו לסן קרסטובל אחרי המלצה על הקאסה , חוץ מחברה אין שם שום דבר לחפש בו קודם כל הטיולים שלהם יותר יקרים ממה שמציעים בחוץ, הלכנו ובדקנו דרך סוכניות בחוץ והיו הבדלים של 50 אחוזים ! החדרים- נוראי אתה נמצא בחדר בתוך מסדרון ללא חלון ואי אפשר לישון כי כל מילה ופיפס שיש בקאסה מגיע אליך לחדר , בנוי בצורה מאוד לא טובה .

תגובה לביקורת

מאת: yagil, בתאריך: 02.04.2014
אני אמנם רחוק מלהיות אוביקטבי אבל תסלח לי סניור שמואל אתה זה שמטעה. אני די בטוח שהראו לך את הקלסר של הטיולים שלנו הכותרת שלו היא: "הטיולים של קאסה דה יגיל, לא הכי זולים אלה הכי טובים". יותר מזה בדף שמתאר ספציפית את הסיור כפרים רשום "הסיור איתי יותר יקר משמעותית מהסיור של הסוכנויות, אבל זה לא אותו סיור. מי שמחפש איכות יכול לצאת איתי ומי שמחפש סיור זול מומלץ לו ללכת דרך הסוכנויות." אני טוען שהסיור איתי הוא ברמה גבוה ושהקהל ישפוט. כל סוכנות בעיר ויש פה לפחות 40 מוציאה סיור כפרים לדעתי זה משהו שברור לכל מי שמגיע לפה, ואפילו מופיע בקלסר הטיולים שלנו. לגבי הערך המוסף בסיורים האחרים שלנו אז ככה: רק בסיורים שלנו המטיילים מקבלים אוכל ושתיה קלה מים ובירות. תוסיף לזה מדריך ישראלי שמקבל משכורת תוסיף לזה התרכזות באתרים היותר שווים. לנו הכי חשוב שהמטיילים יראו את הדברים הכי יפים שיש בצאפס ולא לקחת אותם למסעדות או חנויות שנהגים או מדריכים מקבלים אחוזים. זאת האמת ואין בלתה: אנחנו גם בני אדם ולפעמים גם טועים אבל הטיולים שלנו הם ברמה הגבוהה שיש במרכז אמריקה,ומותאמים לקהל הישראלי. מי שירצה את הטוב ביותר שיבוא איתנו, ומי שמחפש סיורים זולים מומלץ לו ללכת דרך הסוכנויות או באופן עצמאי כמו שאתה בחרת וזה בסדר גמור. ולגבי המקום שטענת שהוא סביר. אין אף הוסטל בעיר עם מיקום כמו שלנו, המזרונים שלנו הכי טובים, הסדינים גם המקלחות, הנקיון, הנוף מהגג עם הערסלים וכו. טיילתי הרבה בעולם ואני מכיר הרבה מקומות לינה לטעמי ולדעת הרוב המוחלט של המטיילים יש לנו מקום לינה מעולה. צר לי שלא היית מרוצה אבל אני מזמין כל אחד לבדוק להשוות ואז להחליט.
תגובה חדשה

כתבות קשורות

מקסיקו

מקסיקו - קנקון ואיסלה מוחרס

בכל אופן עולים לטיסה הארוכה. ארוכה אלק. טיסה קצרה של בקושי שעה ונוחתים בקנקון. א...

מקסיקו

מקסיקו - צ´יצ´ן איצה

אז מה זה צ’יצן איצ’ה ? אחד האתרים המפורסמים ביותר של המאיה. במיוחד מ...

מקסיקו

צבי ים - התנדבות בקוסומל, מקסיקו

אחרי שגם אני רדפתי ברחבי מרכז אמריקה במטרה לראות צבי ים, נדהמתי לגלות שבקוסומל ל...

מקסיקו

מקסיקו!

היא חזרה ממספר חודשי עבודה במקסיקו סיטי ומשם התחילה טיול מדהים במקסיקו, ממקסיקו ...