אזאנגטה (טרק)

טיפים של גולשים על אזאנגטה (טרק)

קצת על אזאנגטה (טרק)

אזאנגטה - Ausangate
הטרק הפופולרי ביותר  אליו יוצאים מקוסקו, בעיקר בשל העובדה שהוא מתבצע על גבי חמורים, סוסים ופרדות(כן, אל תצפו לסוסים אצילים ודהירות, שכחו מזה...), אורכו בין ארבעה לחמישה ימים תלוי באורך המסלול שתבחרו. כל סוכנויות הנסיעות בעיר מציעות את טרק הזאנגטה, והאמת רוב המטיילים בהחלט מבצעים אותו. מקוסקו יוצאים עם רכבים לנסיעה בת חמש שעות לאזור הררי, שם מחליפים את הרכבים בסוס או פרד, מכירים את המדריכים המקומיים ויוצאים לראות אזור יפהפה שמורכב מהרים מושלגים ושדות ירוקים ואף לגונות. חלק מהלילות מבצעים בבקתות אבל אין מה לצפות לקבל מעבר למיזרון, לילה אחד או שניים מבצעים באוהל, ובמשך כל היום מבלים על הסוסים ונהנים מהנוף. קר מאוד באזאנגטה בשל הגובה הרב, מגיעים עד אזור חמשת אלפים מטר וישנים בגובה ארבע אלף מטר. הפתעה אחת היא מעיינות מים חמים שמגיעים אליהם ביום האחרון ומבלים שם את הלילה,המים במעיינות יוצאים מההר שסמוך אליהם והחוויה של רביצה במים חמים כאשר בחוץ קור כלבים היא תענוג אמיתי. לכל סוכנות נסיעות שדרכה תעשו את הטיול יש הצעות שונות כמו הגעה ללגונות מסויימות ואפילו אם תרצו שחיטת כבש למאכל במהלך הטיול, בכל מקרה, תגיעו, תשאלו, ותהנו מהטיול. עלות הטרק סבירה וכוללת הכל!!! המחיר המדוייק תלוי בגודל הקבוצה שאתם יוצאים בה.

לעוד טיפים של גולשים על אזאנגטה (טרק) הוספת טיפ

אין טיפים עדיין, אתם מוזמנים להוסיף משלכם ולזכות בתהילת עולם

כתבות

הסכנה שגבתה מחיר כבד בטרק לאור מותו של המטייל אביב ברומברג ז"ל החלטנו להעלות כאן כתבה על מחלת הגבהים על מנת לחדד את האזהרה בנושא ולמזער את הסיכון בקרב המטיילים.
סיפור חטיפה באריקיפה אחרי רבע שעה של נסיעה ברחובות ארקיפה ושיחת חולין קצרה עם הנהג כדי לתרגל עוד קצת את הספרדית, לפתע, הנהג פנה פניה חדה שמאלה לסמטה צדדית, אורטל הסבה את תשומת ליבי שירה, נראה לי שאנחנו לא בכיוון. הרבה לפני שהספקתי להביט סביבי, רכב מתנגש בנו מאחור. 3 גברים רצים לעבר המונית ומתנפלים עליה.