פלאיה ונאו

טיפים של גולשים על פלאיה ונאו

קצת על פלאיה ונאו

פלאיה ונאו - Playa Venao
אחד המפרצים היפים בעולם ובפנמה בייחוד, חצי שעה בהמשך הדרך דרומה מפדסי.  המקום מבודד ומלבד המסעדות וההוסטל הכל טבע מסביב. המקום ידוע בגלים המושלמים שבו ומתאים למתחילים ומקצוענים כאחד. מומלץ לשכור גלשן (10-15$) ולנסות גם למי שבשבילו זו פעם ראשונה! בחוף יש 2 מסעדות בבעלות ישראלים ואווירה טובה ורגוע. כל כמה שבועות מתקיימת תחרות גלישה (גם הסבב העולמי עובר פה) ואז החוף מתמלא באנשים ויש מסיבת חוף.
משנה לשנה המקום מתפתח יותר ויותר ונפתחים עוד ועוד מלונות גלישה מגניבים על החוף והאוירה והתנאים משתפרים להם עם הזמן.

לעוד טיפים של גולשים על פלאיה ונאו הוספת טיפ

Selina Playa Venao - סלינה פלאיה ונאו
ישראלים ממליצים בחום על הסלינה בפלאיה ונאו ובמיוחד על האווירה הצעירה, העיצוב המדהים של המקום והחדרים, הבר, הנוף.
אפשר להשכיר גלשנים מהסלינה ולקחת שיעורי גלישה בעברית אצל גיגי. בהוסטל יש סדנאות יצירה, יוגה פעם ביום, בריכה, מסיבות ואחלה מטבח וגוד וייבס. הוסטל הצגה.
לתמונות והזמנת מקום


La Choza Hostel

הוסטל בבעלות ישראלים, מקום מגניב עם ערסלים, נדנדות ופינות ישיבה בין העצים, 100 מטר מהחוף. סביבות 15$ ללילה בחדר דורמס, יש גם חדרים זוגיים ואפשרות לקמפינג. עוד במקום:  מטבח, וייפיי עוצמתי , שירותי כביסה, אינטרנט, מסיבת חוף בכל שבת בערב. ניתן לצאת לפעילויות: דייג בחוף הטונה, רכיבה על סוסים, טיול לאיסלה קאניאס השופע בצבים, טיול למפלים, טיול גלישה לגוואניקו וקמבוטל וכמובן גלישה בחוף וונאו.
לתמונות והזמנת מקום


Beach break surf camp
בית מלון בבעלות ישראלי עם 14 חדרים ממש על הים, יש חדרים מאובזרים במזגן, שירותים ומקלחת צמודים, ארון(עם מנעול) , מי שבוחר ללון כאן נהנה מקרבה לים ונוף מדהים, האווירה מעולה ויש מטיילים מכל העולם, המקום מושלם לגולשים או למי שחולם ללמוד שיעורי גלישה בסיסיים או מתקדמים עם צוות מדריכי גלישה מקצועיים ומנוסים .בנוסף יש במקום גם פיצריה בתוך המלון ומטבח גדול ומאובזר. מומלץ בחום.
לתמונות והזמנת מקום

אקו ונאו – Eco Venao 
מ 11$ בדורמס, הוסטל יפה בטבע מוקף בעצים, 5 דקות הליכה מהים, יש מטבח.
יש לזכור שבמקום אין חנויות וסופרמרקטים ומומלץ לעשות קניות בפדסי.יש מקום לאוהלים וניתן להשתמש בשירותי המסעדות (מדצמבר עד מאי אין גשם בכלל)
לתמונות והזמנת מקום

 

בחוף ונאו 2 המסעדות-בר פתוחות עד מאוחר,  אווירה טובה תמיד, ניתן להתעדכן בלוח המודעות, יש מסיבות חוף בד"כ בימים של תחרויות גלישה.