וולקן מסאיה

טיפים של גולשים על וולקן מסאיה

קצת על וולקן מסאיה

פארק לאומי וולקאן מסאיה Parque Nacional Volcan Masaya
בפארק זה הנמצא בסמוך לעיר יש שני הרי געש - מסאיה ונינדרי, להם יש מספר לועות/מכתשים , בלוע סנטיאגו הפעיל תתרשמו מכמות העשן שנפלטת, מחזה יפה.
יש מספר שבילים ותצפיות , חלקן חסומות עקב רעידות אדמה שהפכו את השבילים ללא יציבים.
מהפסגה של הר הגעש מסאיה תוכלו להתרשם מנוף מדהים של האזור, הרים שחורים וחומים, הלוע  לבנה ומסביב פרושים שטחים גדולים של יער  עצים ירוקים ,הגובה כאן הוא 635 מ’. ישנה גם תצפית על לגונה, שאלו את אחד מעובדי הפארק אם נתקלתם בהם, התצפית יפה - רואים את האגם ואת הלוע הנוספת של ההר, מלא ציפורים גדולות חגות במעגלים מעל ומקננות בין העצים מסביב.
כניסה לפארק עולה כ-70 קורדובס . ניתן להגיע לכאן בצורה עצמאית ממסאיה עם אוטובוס(אלו שנוסעים למנגואה) שיעצור לכם בכניסה שם תוכלו לקבל מפה והסברים, בהמשך יש את המוזיאון ומרכז המבקרים המושקע שמלא במידע מענין על הרי הגעש בניקרגואה וגם על חיות וטבע, משם  תצטרכו להסתדר כי אין תחבורה בתוך הפארק. מומלץ להגיע לכאן מוקדם בבוקר.

כתבות

המסע לקורן איילנד שמי ניר מובדי ואני שמח לשתף אתכם בחוויה הארוכה שעברתי בדרך אל איי קורן בניקרגואה על מנת שתוכלו להזהר ולהתכונן למסע לשם... מקווה שלא תירדמו זה יהיה ארוך
אתחיל בזה שכולם המליצו על טיסה לקורן איילנד,   שעה וחצי ואתה כבר שם יושב על החוף הלבן עם פרישייק אננס ובננה וצופה על הים הכחול עמוק