חיקיליו

טיפים של גולשים על חיקיליו

קצת על חיקיליו

חיקיליו - Jiquilillo
חיקיליו או היקיליו איך שתרצו הוא מקום מדהים ולא מתוייר כמעט כלל באזור צ´יננדגה בדרום מערב ניקרגואה.
זהו כפר מקומי יפהפה, בו ניתן לישון בהוסטלים על החוף. המקום מקסים, שקט, מרגיע ומעניין. בכל יום טרם השקיעה, רוב תושבי הכפר מגיעים על מנת לעזור לכל הדייגים לדחוף את הסירות שלהם לים, מחזה אותנטי יפה. הדייגים באזור זה דגים בלילה, ככל הנראה בשל התפוקה הגבוהה יותר, הם חוזרים בזריחה. אז אתם באזור ומחפשים ים ורוגע חיקיליו זה המקום.

לעוד טיפים של גולשים על חיקיליו הוספת טיפ

אין טיפים עדיין, אתם מוזמנים להוסיף משלכם ולזכות בתהילת עולם

Rancho Esperanza
ההוסטל הוקם על ידי בחור שקוראים לו נייט, אמריקאי שהגיע להתנדב בניקרגואה, חי בה כבר מעל עשור, עם הקהילה, והחליט להקים הוסטל. ההוסטל עדיין תורם לקהילה, ויוזם שיעורי אחר הצהריים כל יום, למי שחפץ בקהילת היקיליו. ישנה גם אפשרות להתנדב בהוסטל בעבודה עם הילדים אחר הצהריים. ההוסטל מלא בערסלים, משחקי קופסא, ספרים, גיטרות, וכל דבר שצריך בשביל להירגע. הוא מספק סיורים באזור, שיעורי גלישה ועוד מגוון פעילויות, בהחלט שווה. זהו ההוסטל המצליח באזור וכמעט גם היחידי. יש בהוסטל דורמס פשוטים ועד בקתות זוגיות. המחיר לדורמס פשוט עולה 8 דולר ללילה.
טלפון: 505-8-8791795

ההגעה לחיקיליו לא מסובכת ומגיעים דרך ליאון. מליאון לוקחים מהתחנה המרכזית שאטל לצ´יננדגה שעולה בערך 25 קורדובס, מצ'יננדגה לוקחים מונית למרקדיטו, תחנת אוטובוסים אחרת, המונית עולה בערך 10 קורדובס. ומשם לוקחים עוד נסיעה שעולה בסביבות 25 קורדובס.

כתבות

המסע לקורן איילנד שמי ניר מובדי ואני שמח לשתף אתכם בחוויה הארוכה שעברתי בדרך אל איי קורן בניקרגואה על מנת שתוכלו להזהר ולהתכונן למסע לשם... מקווה שלא תירדמו זה יהיה ארוך
אתחיל בזה שכולם המליצו על טיסה לקורן איילנד,   שעה וחצי ואתה כבר שם יושב על החוף הלבן עם פרישייק אננס ובננה וצופה על הים הכחול עמוק