מאסונטה

טיפים של גולשים על מאסונטה

קצת על מאסונטה

מאסונטה Mazunte
מעין עיירה קטנה ונחמדה השוכנת לחופי האוקיינוס השקט של מקסיקו, החופים כאן יפים ותרמילאים מעדיפים ללנון בה ובסיפוליטה הסמוכה, תמצאו כאן לרוב תיירים צעירים וקצת היפים. הכניסה אל החוף מתבצעת ברגל כאשר פונים שמאלה מהרחוב הראשי לפני מגרש הכדורגל.
יש מספר מסעדות חוף והמקום מאד נעים ונחמד אך אין כאן הרבה וחוץ מחוף הרחוב הראשי של העיירה מוזנח ולא יפה. כמו כן יש כאן גם מרכז מחקר לצבים וניתן גם לצאת לצפייה בהם בים.
באופן כללי מקומות הלינה במאסונטה פשוטים מאוד ולא כוללים מזגן כמו כן המחירים מעט גבוהים ביחס לתמורה.

Arquitecto
מקום לינה טוב יחסית למאסונטה, יש כאן חדרים פרטים עם מאוורר, המיטות קשורות כמו ערסלים ויש נוף מהמם מהמקום. חדר פרטי עם שירותים ומקלחת ונוף עולה כ-450 פסו, ובלי שירותים צמודים - 300, החדרים טובים אבל הדורמס שלהם שעולה 60 פסו לא ממש מומלץ. אלו הם מחירי העונה והם יורדים מחוץ לעונה. יש כאן גם אחלה קפה.

Cabañas Ziga
בקתות נחמדות עם נוף נפלא, מקום נחמד ונעים ובכל הבקתות יש מאוורר וכילות נגד יתושים.
כדי להגיע תשאלו ברחוב הראשי של העיירה מהיכן ניתן להכנס לדרך הגישה.
המרכז לחקר הצבים
שטח גדול ונרחב המכיל בתוכו מספר רב של מיני צבים. ישנם בריכות חיצוניות בהם צבים גדולים ויפייפיים המהווים אטרקציה בפני עצמה,  ובריכות פנימיות שבהם ישנם צבים קטנים וחמודים. הבריכות אינן מגודרות וניתן לצפות ולהצטלם עם הצבים ממש מקרוב.
עלות הכניסה היא כ20 פזו לאדם.
מאסונטה קטנה ואחת הבעיות בה הוא חוסר במקומות טובים לאכול, אך קיימות 2 פיצריות סמוך למגרש הכדורגל, הפיצות מעולות והבעלים איטלקים. הראשונה נקראת Quiero Mas והשניה Dulche Vita בבעלות מרקו.

כתבות

צבי ים - התנדבות בקוסומל, מקסיקו אחרי שגם אני רדפתי ברחבי מרכז אמריקה במטרה לראות צבי ים, נדהמתי לגלות שבקוסומל לא רק שיש המונים אלא גם שזה בחינם. אחרי בירור קצר, הסתבר שכל הצד המזרחי של האי הוא שמורה מוגנת, מפני שכל שנה יולי-ספטמבר
מקסיקו! היא חזרה ממספר חודשי עבודה במקסיקו סיטי ומשם התחילה טיול מדהים במקסיקו, ממקסיקו סיטי דרך אקפולקו והחוף הפאסיפי ועד לצד השני של מקסיקו שם מצאה את היעד האהוב עליה במדינה הלוא הוא אזור החופים הקאריביים.