ריובמבה

טיפים של גולשים על ריובמבה

קצת על ריובמבה

ריובמבה - Riobamba
מבחינה היסטורית אחד המקומות החשובים באקוודור, כיום נחשבת למרכז מסחרי גדול.
בעיר יש אווירה חיה וארכיטקטורה קולוניאלית, ניתן לראות שבעבר היתה לעיר חשיבות גדולה, היא היתה עיר הבירה של אקוודור, והתרחשו בה אירועים היסטוריים חשובים רבים, ביניהם החתימה על החוקה הראשונה של אקוודור, היו בה מבקרים חשובים כמו סימון בוליבר. למרות שהעיר סבלה ממספר רעידות אדמה בעבר, עדיין ניתן לראות הרבה מהארכיטקטורה הקולוניאלית בה שנשתמרה. הקתדרלה היא אחד המקומות ששרדו ונמצאת בParque Maldonado אזור ששווה ביקור, אפשר לראות את הבתים, את הארכיטקטורה הקולוניאלית, שתי רחובות מזרחה נמצא השוק, ביום שבת הוא ציבעוני במיוחד.
רב המבקרים שבאים לריו במבה בד"כ נוהגים לבקר את Volcan chimborazo או שנוסעים ברכבת המפורסמת ל"אף השטן". הרכבת יוצאת בימים רביעי, שישי וראשון בשעה 7:00 בבוקר, הנופים מהממים והעובדה שניתן לשבת על גג הרכבת מאפשרת להנות מהם אף יותר.
Volcan Chimborazo   גובהו 6310 מטר, ולא מומלץ למי שאין לא ניסיון קודם. חסרי ניסיון יוכלו לעשות טור יומי שבו מגיעים לבקתה (refugio), כניסה לאתר עולה 10$. ניתן לסגור טור מבאניוס למי שמעוניין.
San juan -  זאת קהילה שנמצאת למרגלות ההר ואפשר ללכת לבקר אותה, שם אפשר קצת להתרשם מהחקלאות האקוודורינית, יש גם את מרכז הקונדור ליד.

לעוד טיפים של גולשים על ריובמבה הוספת טיפ

כתבות

איי הגלאפגוס המדריך למתחילים 2019 איי הגלאפגוס מהווים את אחד מהמקומות החשובים בעולם, בו בני האדם הצליחו לשמר את האיזון בין חיות בר במקום המחייה הטבעי שלהם ובין תיירות מסודרת, אחראית וללא מחיצות או כלובים.
איי הגלאפאגוס "טוב, אז בשעה טובה התחלנו היום את האתר המדובר - איי גלאפגוס, שהוא הוא הסיבה העיקרית שהתחלנו את הטיול מאקוודור בכלל. אחד משני העוגנים היחידים בטיול, אז אני אתחיל מהסוף היה מ-ד-ה-י-ם! זה אמנם היה השבוע היקר בחיי אך שווה כל גרוש" - שמעון בניסטי מספר על איי הגלאפאגוס