פלאיה דל קוקו

טיפים של גולשים על פלאיה דל קוקו

קצת על פלאיה דל קוקו

פלאיה דל קוקו Playa del Coco
העיירה נקראת אל קוקו אך נהוג לקרוא למקום פלאיה דל קוקו. המקום יפהפה וגם חוף הים אך בהשוואה לחופים מדהימים בקוסטה ריקה הוא לא מהבולטים. מטיילים רבים לא ממש מתחברים למקום כי יש אוירה מאד אמריקאית, הכל יקר בטירוף והחופים לא מפצים בצורה מספיק גדולה כדי להשאר פה זמן מה.
באמצע יולי חוגגים כאן את Fiesta de la Virgen del mar  בשייט של סירות מקושטות ובמירוצי סוסים. נחמד אבל מקומות הלינה יגבו מחיר גבוה יותר מהמחיר הרגיל  שגם ככה לא נמוך בכלל.

לעוד טיפים של גולשים על פלאיה דל קוקו הוספת טיפ

טיול ואטרקציות בקוסטה ריקה

חזרנו מטיול אחרי שבוע מהנה וממצה בקוסטה ריקה. הטיול כלל ביקור בשמורת לה פאז והר געש פואז, ראפטינג וסנפלינג מפלים בלנדס אין לאב, מעיינות חמים בבלדי וולקנו ארנל וקנופי אדיר במונטה ורדה אקסטרימו (כולל טרזן וסופרמן) וביקור בחופי תמרינדו ופלאיה דל קוקו ועוד לפי בחירתכם באטרקציות שונות.. הטיול כולל לינה באחלה הוסטלים ובחלק מהאטרקציות כללו ארוחות נהדרות. המחירים היו סבירים ביותר. ללא הכוונתו ועצותיו של יוסי היה לנו מאוד קשה לעשות את הטיול הזה לבד. יוסי עזר לנו במציאת נהג צמוד אלינו למשך כל השבוע, ותכנן איתנו את הציר בצורה שכל יום יהיה לנו לו"ז מסודר עם אטרקציות מגניבות. וכמו שתכירו את יוסי תדעו שתמיד הוא ידאג למחירים הזולים ביותר לישראלים. בלעדי יוסי קוסטה ריקה הייתה נראית פחות אטרקטיבית. שווה כל דולר! חזרנו לבית הפתוח לעשות עוד שבת להתפנק על החלות שבת והאוכל הטעים של מארי, אשמח לציין שיוסי לא מוכן לגבות סנט עבור ארוחת השבת הטעימה, ומקווה שיצא לכם להיות בקידוש ואף לבצע אותו. יוסי ומארי תודה רבה לכם על האירוח הנפלא ועל העזרה בכל הטיול! עידן, רותם, אלעד ואושרת.

מקומות הלינה יקרים ולא נותנים תמורה מספיק טובה למחיר שהם גובים.

Cabinas Coco Azul
מלון בקתות משפחתי, המחיר הוא 10 דולר ללילה.
טלפון: 6700431