ארמניה

טיפים של גולשים על ארמניה

קצת על ארמניה

ארמניה - Armenia
ארמניה היא בירת מחוז קינדיו אשר במערב קולומביה. ארמניה היא עיר גדולה יחסית לכפרים באזור. העיר ממוקמת באזור חבל הקפה שזה איפשהו בין הערים בוגוטה, מדג'ין וקאלי.
בעברה העיר היתה בסיס יציאה לטיולים באזור אך ארמניה של היום היא עיר מסוכנת וברובה העיר נראית כמעין פאבלה אחת גדולה. תיירים כמעט ולא מגיעים לפה והמקומיים מזהירים על כך ששודים אלימים הוא דבר שבשגרה כלפי המקומיים וכמובן נגד תיירים. 

הכפר סלנטו שנמצא לא רחוק מכאן מהווה גם יעד  הרבה יותר טוב למטיילים. ארמניה היא עיר גדולה עם המון ביניינים, למרות הפשע רוב התושבים חלק מהתושבים נחמדים ולא שוכחים את רעידת האדמה שאירעה ב25 בינואר 1999 אז הוכתה העיר בעוצמה של 6.4 בסולם ריכטר מה שגרם להרבה בתים ומבנים לקרוס  וקרוב ל-1200 הרוגים.

כל מי שרוצה להגיע לחבל הקפה הדרך הטובה ביותר היא להגיע לקאלי לאחד ההוסטלים ומשם להתארגן עם תיירים אחרים על וואן או אפילו על מונית מקומית זה יוצא כמעט אותו המחיר כמו אוטובוס לארמניה ואז משם לחבל הקפה וזה יותר נוח ובטוח!

לעוד טיפים של גולשים על ארמניה הוספת טיפ

כתבות

התנדבות עם ילדים באיבגה שבקולומביה 9 חודשים טיילתי בדרום אמריקה ומאוד התגעגעתי הביתה, אבל הרגשתי שמשהו חסר לי, שאם שאני אחזור עכשיו ארגיש תחושת פספוס שלא מיציתי את הטיול לגמרי.