סיאטה טאסאס

טיפים של גולשים על סיאטה טאסאס

קצת על סיאטה טאסאס

radal siete tazas הוא שמורת טבע מדהימה מדרום לסנטיאגו, המקום מפורסם בזכות ה7 בריכות שנהר קלארו נופל ונשפך מאחת לשניה ולבסוף צונח למפל של קרוב ל50 מטר, מפל זה נקרא cascada velo de la novia. השמורה יפייפיה ומומלצת לביקור,בעיקר בתחילת השנה אז תקופת השיא ומזג האויר מצוין. אפשר לישון בבקתה(מרחק ק"מ ממפלים) שהיא מאד יקרה, או לעשות קמפינג באזורי הקמפינג ליד. הסיור בשמורה נעשה עצמאית, ונמשך כמספר שעות.
לעוד טיפים של גולשים על סיאטה טאסאס הוספת טיפ

אין טיפים עדיין, אתם מוזמנים להוסיף משלכם ולזכות בתהילת עולם

כדי להגיע לשמורה צריך להגיע לעיירה קוריקו, אליה ניתן להגיע מסנטיאגו ומאיקיקה,מקוריקו קחו מיניבוסים או אוטובוסים אל פתח השמורה. ביציאה מהשמורה שכיחות האוטובוסים מאד נמוכה, ולכן קחו בחשבון שאולי תצטרכו לחזור בטרמפים, שגם זה יהיה די קשה לביצוע.

כתבות

טיול בדרום צ´ילה! בכתבה הזו אדבר על חלק מהמקומות שהכרתי בדרום צ×ילה ולטעמי ההכי שווים להכיר. גם אתן אזהרות ספציפיות על מקומות שהכרתי בהם תצטרכו להיהר במיוחד אם תרצו להכיר, כי בהם הסכנה לכיוס וגנבה גדולים בהרבה מכל מקום אחר בצילה שיחסית לשאר דרום אמריקה
טורס דל פאינה אחרי כמה ימים מדהימים של טרק, הצלחנו סוף סוף לשבת ולכתוב על הפארק הלאומי המדהים – טורס דל פיינה. אז איך אפשר להתחיל?
כמו שרוב האנשים שמתקרבים לשלב הזה בטיול שלהם, גל עולה או גל יורד, אין הרבה שבוחרים לוותר על הפארק. אני אתחיל את הסיפור כמה ימים אחורה. יצאנו מפונטה ארנס אחרי טרק נהדר בשם קרוס דה לוס מארס,