סיאטה טאסאס

טיפים של גולשים על סיאטה טאסאס

קצת על סיאטה טאסאס

radal siete tazas הוא שמורת טבע מדהימה מדרום לסנטיאגו, המקום מפורסם בזכות ה7 בריכות שנהר קלארו נופל ונשפך מאחת לשניה ולבסוף צונח למפל של קרוב ל50 מטר, מפל זה נקרא cascada velo de la novia. השמורה יפייפיה ומומלצת לביקור,בעיקר בתחילת השנה אז תקופת השיא ומזג האויר מצוין. אפשר לישון בבקתה(מרחק ק"מ ממפלים) שהיא מאד יקרה, או לעשות קמפינג באזורי הקמפינג ליד. הסיור בשמורה נעשה עצמאית, ונמשך כמספר שעות.
לעוד טיפים של גולשים על סיאטה טאסאס הוספת טיפ

אין טיפים עדיין, אתם מוזמנים להוסיף משלכם ולזכות בתהילת עולם

כדי להגיע לשמורה צריך להגיע לעיירה קוריקו, אליה ניתן להגיע מסנטיאגו ומאיקיקה,מקוריקו קחו מיניבוסים או אוטובוסים אל פתח השמורה. ביציאה מהשמורה שכיחות האוטובוסים מאד נמוכה, ולכן קחו בחשבון שאולי תצטרכו לחזור בטרמפים, שגם זה יהיה די קשה לביצוע.

כתבות

קרוז דה לוס מארס טרק נהדר לנקודה הדרומית ביותר בדרום אמריקה היבשתית, בה נמצא 'צלב הימים' בראש הר. הטרק כולל חצייה רטובה של נהרות, יערות, מצוקים וחופים, כשמולנו נמצאים ההרים המדהימים בצד השני של תעלת מגלן. על החוף ניתן לראות סרטנים בגודל של ראש
ירח דבש בארגנטינה רונן מימון ואשתו הטרייה טסו לירח דבש בארגנטינה וצ'ילה. לפניכם סיפור המסע המפורט שלהם שכולל מחירים מעודכנים מהאזור וחוות דעתם על מסעדות, הוסטלים ואטרקציות בארגנטינה וצ'ילה.