אגם טיטיקאקה

טיפים של גולשים על אגם טיטיקאקה

קצת על אגם טיטיקאקה

אגם טיטיקאקה Lago Titicaca הוא אגם מקסים ומיוחד מסוגו. האגם הנמצא בגובה 3810 מטר מעל פני הים הוא האגם הגבוה בעולם שאפשר לשוט בו. האגם נמצא על גבול בוליביה פרו ומתחלק בין הארצות. שטחו של האגם הגדול הזה הוא כ 8,300 קמ"ר. האגם נחשב לחשוב מאד בעיני המקומיים ומשומרת בו תרבות ומסורת של מאות שנים. בצד הפרואני לא רחוק מהעיירה פונו השוכנת לרגלי האגם תמצאו את "האיים הצפים" מגורם של שבט האורוס. בצד הבוליבאני שוכנת העיירת קופה קבנה. תנאי מזג האויר ביום נוחים אך בלילה נעשה קריר יותר. באגם קיימים עשרות איים בנוסף לאיים הצפים, איים אלו מיושבים בחלקם על ידי תושבים מסורתיים.
לעוד טיפים של גולשים על אגם טיטיקאקה הוספת טיפ

אין טיפים עדיין, אתם מוזמנים להוסיף משלכם ולזכות בתהילת עולם

אם אתם מגיעים מהצד הבוליביאני, אתם צריכים להגיע אל העיירה קופה קבנה copacabana(מפורטת בנפרד) שם תוכלו לישון ולצאת לשייט, לסיורים ולטיולים רגליים בכל האגם והאזור שלו. אם אתם מגיעים מפרו, אז אתם צריכים להגיע אל העיירה פונו, שם תוכלו לבקר באיים הצפים.אפשר גם להחשיב את 2 העיירות כעיירות גבול, וניתן לקחת אוטובוס מקופה קבנה לפונו שעובר בגבול.

כתבות

סאלר דה אויוני עוד פרק מיומנו של שמעון בניסטי ביבשת דרום אמריקה והפעם סלאר דה אויוני, מדבר המלח הגדול בעולם המכיל בתוכו נופים קסומים, שקיעות מדהימות ובעיקר חוויה הזויה בטיול ג’יפים מלא בהרפתקאות
מדריך להוצאת ויזה לבוליביה 2019 רוצים לנסוע לבוליביה, אבל חוששים מתהליך הוצאת הויזה המסובך? המדריך הזה הוא בשבילכם, כאן תלמדו איך להוציא את הויזה לבוליביה בפשטות ובקלות צעד אחרי צעד בעברית ותחסכו לעצמכם התעסקות מיותרת ועיכוב בטיול, המדריך מעודכן לשנת 2019.