ויה חסל

טיפים של גולשים על ויה חסל

קצת על ויה חסל

ויה חסל -  Villa Gesell
ויה חסל היא עיירה קטנה ונעימה המונה אוכלוסיה של כ24,000 תושבים ,והנוף שנשקף ממנה הוא בעיקר של דיונות ודרכי עפר.
לאורכה של העיירה נבנו בתי נופש מיוחדים ווילות גדולות, כאשר גולת הכותרת של המקום היא הטיילת ורצועת החוף הארוכה המושכות אליה אנשים רבים מהאזור. ויה חסל היא לא עיירה מתויירת וסביר להניח שרוב המטיילים לא שמעו עליה כלל בטיול לארגנטינה אך תוכלו למצוא כאן מגוון של אטרקציות כגון: רכיבה על סוסים, נסיעה באופניים, דיג וגלישה.

לעוד טיפים של גולשים על ויה חסל הוספת טיפ

לא לנסוע עם חברת ANDESMAR

אנחנו ממליצים לא לנסוע עם חברת ANDESMAR. דבר ראשון, כי המחירים שלה גבוהים לרוב משל שאר החברות, האוכל והשירות שתקבלו יהיו פחות מוצלחים משל רוב החברות (למרות הבטחות שאולי ייתנו לכם בנקודות מכירת הכרטיסים) וחצי מהזמן הסרטים שיוקרנו יהיו בספרדית´כאשר בשאר החברות הם יהיו באנגלית. אך מעל הכל, מדובר בחברה בלי טיפת מודעות לשירות ועם המון טעויות, כך שאם הזמנתם מקום למחלקת קאמה (מיטה) ושמו אתכם במקום זה בסמי קאמה (חצי מיטה) למרות ששילמתם עבור מחלקה אחרת, יגידו לכם במחלקת שירות הלקוחות שזוהי בעיה שלכם, לא לפני שיטרטרו אתכם בין נציגים שונים למשך כמה שעות, ויאלצו אתכם לשלם על השיחות וההמתנה (אם אתם לא דוברי ספרדית, צפו להמתנה ארוכה יותר). כמובן שאת הכסף שלכם לא תקבלו... בהתחלה רק שמענו על דברים כאלו מאנשים אחרים, אך אחרי שזה קרה לנו, החלטנו להפסיק להיות אדישים ולנסות וליידע כמה שיותר אנשים. נשמח אם תעבירו את האזהרה הזאת הלאה ותסעו במקום זה בחברות כמו פלאצ´ה בוס, ויה בארילוצ´ה וחברות מוצלחות נוספות.

בויה חסל תוכלו למצוא מספר אתרי קמפינג וכן הוסטלים במחירים סבירים.

Hostel Viya
הוסטל הממוקם בבית פרטי מטופח, במרחק קצר מאוד מהחוף. החדרים קטנים וחמימים ומסודרים סביב חצר פנימית.  מחירי החדרים סבירים והבעלים ישמחו לעזור לכם בכל שתרצו.
כתובת: Avenida 5 582
טלפון:542255462757

ישנם 2 תחנות  מרכזיות בויה חסל, האחת המרכזית יותר ממוקמת בשדרה השלישית פינת רחוב 140 וממנה יוצאים אוטובוסים למרכז העיר.
תחנה נוספת קטנה יותר הממוקמת בבולאברד חסל פינת רחוב 100 ממנה יוצאים אוטובוסים ליעדים מרוחקים מהעיר כגון בואנוס איירס - במרחק של 6 שעות נסיעה
מאר דל פלטה- שעתיים נסיעה.

כתבות

טרק סודי בדרום פטגוניה זה היה הטיול הגדול הראשון שלי. בגיל 30 התפטרתי מעבודתי השוחקת בהיי טק, והתעורר בי החשק שמתעורר אצל רוב הישראלים בגיל 21  לנסוע לדרום אמריקה.  

ראיתי שם את כל המשוחררים הטריים מטיילים להם בחבורות
טיול עם רכב שכור בפטגוניה מי שחוזר מארגנטינה ושומע את השם פטגוניה ישר עף בדימיונו אל מרחבים עצומים של הרים פראיים, ערבות, אגמים ונהרות מרהיבים... פטגוניה משתרעת בין האוקיינוס השקט והאטלנטי ושטחה כמיליון קמ"ר. חבל ארץ זה נמצא בתחומן של ארגנטינה וצ'ילה, הוא מאופיין באוכלוסייה דלילה וחיים בו כשני מיליון תושבים שרובם בתחום ארגנטינה.