לוס אנטיגואס

טיפים של גולשים על לוס אנטיגואס

קצת על לוס אנטיגואס

לוס אנטיגואס Los Antiguos
עיירת הגבול שנמצאת בצד הארגנטינאי של סיום מסלול הקרטרה אוסטראל לא רחוק משכנתה הצ’יליאנית צ’ילה צ’יקו.
העיירה או הכפר הזה נעים ונחמד, ניתן ללכת לדוג באזור או סתם לטייל מסביב לה, העיירה מתגאה בפירות שמגדלים בסביבתה ובינואר יש כאן פסטיבל פירות נחמד.
העיירה לוס אנטיגואס נמצאת לחופיו של lago buenos aires כשמו המוכר יותר מהצד הצ’ילאני lago general carrera.
לוס אנטיגואס והעיירה הסמוכה אליה פריטו מורנו הן לא יותר מצומת תחבורה  למטיילים שמסיימים כאן את הקרטרה אוסטראל וממשיכים דרומה.
לעוד טיפים של גולשים על לוס אנטיגואס הוספת טיפ

לא לנסוע עם חברת ANDESMAR

אנחנו ממליצים לא לנסוע עם חברת ANDESMAR. דבר ראשון, כי המחירים שלה גבוהים לרוב משל שאר החברות, האוכל והשירות שתקבלו יהיו פחות מוצלחים משל רוב החברות (למרות הבטחות שאולי ייתנו לכם בנקודות מכירת הכרטיסים) וחצי מהזמן הסרטים שיוקרנו יהיו בספרדית´כאשר בשאר החברות הם יהיו באנגלית. אך מעל הכל, מדובר בחברה בלי טיפת מודעות לשירות ועם המון טעויות, כך שאם הזמנתם מקום למחלקת קאמה (מיטה) ושמו אתכם במקום זה בסמי קאמה (חצי מיטה) למרות ששילמתם עבור מחלקה אחרת, יגידו לכם במחלקת שירות הלקוחות שזוהי בעיה שלכם, לא לפני שיטרטרו אתכם בין נציגים שונים למשך כמה שעות, ויאלצו אתכם לשלם על השיחות וההמתנה (אם אתם לא דוברי ספרדית, צפו להמתנה ארוכה יותר). כמובן שאת הכסף שלכם לא תקבלו... בהתחלה רק שמענו על דברים כאלו מאנשים אחרים, אך אחרי שזה קרה לנו, החלטנו להפסיק להיות אדישים ולנסות וליידע כמה שיותר אנשים. נשמח אם תעבירו את האזהרה הזאת הלאה ותסעו במקום זה בחברות כמו פלאצ´ה בוס, ויה בארילוצ´ה וחברות מוצלחות נוספות.

מעבר הגבול הקרוב לא בעייתי כלל וניתן לעבור די בקלות מלוס אנטיגואס לצ’ילה צ’יקו הסמוכה(חצי שעה), אוטובוסים ומיניבוסים רבים עושים את הדרך לשני הכיוונים.
מכאן יש אוטובוסים למספר יעדים חשובים, קחו בחשבון שקווי האוטובוס עוברים מספר יעדים בדרך וגם משתנים לפי העונות:
האוטובוס לקומודורו ריבדאביה אורך כ-7 עד 8 שעות ועובר דרך העיירה פריטו מורנו, חלק מהאוטובוסים ממשיכים לריו גז’וגוס.
אל קלאפאטה, אל צ’אלטן -בסביבות ה- 13 שעות.

טיסות
שדה התעופה הקטן היחיד שיש באזור נמצא סמוך לעיירה פריטו מורנו הסמוכה, יש מכאן טיסות למספר יעדים:
אל קלאפטה, ריו גז’גוס, קומודורו ריבאדביה  ואושוואיה.

כתבות

טרק פאסו דל ויינטו סיפור דרך ועצות לטרק מדהים אך בדרגת קושי גבוה ויש להערך אליו מראש... לטרק יוצאים מהעיירה אל צ'אלטן, דרום ארגנטינה.
מפלי האיגוואסו והאזור אני גר בברזיל כבר 11 שנים וביקרתי יותר מ10 פעמים באיגווסו וכל פעם מבקר ומטייל באזור לפחות שבועיים ובכל ביקור אני מגלה פינות חמד חדשות אז למי שאוהב טבע, תרבות אינדיאנית אוטנטית , אבני חן, עבודות יד ואוכל מצוין במחירים יחסית זולים אני ממליץ בחום לקחת