ביטוח נסיעות

לפני הטיול הגדול לדרום אמריקה חשוב לסגור כמה דברים שהם חובה, אחד מהם הוא ביטוח נסיעות טוב, כזה שכולל הטסה לבית חולים או לישראל במקרה הצורך ואף מכסה פגיעות מפעילות אקסטרים כמו ראפטינג,סנפלינג, טיפוס , ספורט ימי ועוד....


ביטוח חו"ל למטיילי דרום ומרכז אמריקה

לפני הטיול הגדול לדרום אמריקה חשוב לסגור כמה דברים שהם חובה, אחד מהם הוא ביטוח נסיעות טוב, כזה שכולל הטסה לבית חולים או לישראל במקרה הצורך ואף מכסה פגיעות מפעילות אקסטרים כמו ראפטינג,סנפלינג, טיפוס , ספורט ימי ועוד... אל תהיו שאננים, לפני הנסיעה אל יבשת אמריקה חשוב להקפיד לרכוש ביטוח רפואי ולא להתפשר בנושא בריאותכם לדאוג לציוד שאתכם וכמובן לתת לאמא לישון בשקט(כמה שאפשר...).

להתאים את הפוליסה אליכם

בכל מקרה חשוב מאד לקרוא היטב את הפוליסה ולוודא שהביטוח מכסה כמה שיותר התרחשויות אפשריות לטיול הספציפי שלכם. רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לא נובע מפסימיות וחששנות אלא מזהירות ורצון להיות מכוסים ומוגנים גם כשאתם בחו"ל, סביר להניח(בתקווה) שרובכם לא תשתמשו בביטוח, אך תמיד טוב להיות מכוסים ובטוחים. הביטוח שמספקת חברת האשראי להעלי כרטיס אשראי הוא ברוב המקרים בסיסי מאד, לא מספיק ולא מכסה פגיעות כאלה ומתאים יותר לנופש קצר בטורקיה מאשר בדרום אמריקה, לכן מומלץ לרכוש ביטוח דרך חברות הביטוח הגדולות או אולי אפילו דרך קופת חולים.

בחרו בביטוח מקיף וטוב שיכלול את מה שאתם צריכים ויתאים לאופי הטיול שלכם, ביטוח פניקס נחשב לביטוח טוב מאד ודעות המטיילים עליו חיוביות, הוא גם מכסה מגוון רחב של תאונות הנגרמות מספורט אתגרי וכולל הטסה, ביטוח זה מתאים למטיילים בדרום אמריקה ולאחרונה יצא בפוליסיה עם השם פניקס מוצ'ילר ומתאים בדיוק למטיילים ביבשת, מחירו גם מותאם למטיילים הצעירים הידועים כ"מחושבים" בתקציבם לטיול ובכך פותר לכם את כל הבעיות וכאבי הראש.

לפני הטיסה ובמקרי חירום

חשוב לציין שאת הביטוח יש לרכוש לפני הנסיעה כל עוד לא יצאתם את הארץ. בנוסף דעו כי הביטוחים ברוב המקרים מכסים אתכם על פגיעות כל עוד עמדתם באחריות מינימלית וזאת אומרת לא לעלות על כלי רכב בלי רישיון וכדומה... חשוב מאד לעשות ולברר כי הפוליסה שבחרתם כוללת ביטוח של מטען, ללא ביטוח מטען לא תקבלו החזר כספי מהביטוח אם חלילה וקרה משהו. במצב שיש לכם ביטוח הכולל כיסוי מטען וגנבו לכם ציוד או נשדדתם מומלץ מיד לגשת למשטרה המקומית ולדווח על המקרה ולקבל מהם אישור משטרתי אותו חברות הביטוח חייבות, בנוסף צרו מיד קשר עם חברת הביטוח שלכם, ישנן חברות שדורשות מספר אישורים מגורמים מקומים ולכן חשוב לדבר עם חברת הביטוח כל עוד אתם בטיול ולא כאשר חזרתם לארץ.

הארכת ביטוח

אז כמו שרשמנו אם כבר יצאתם מהארץ ולא עשיתם אתם בבעיה אך אם עשיתם ואתם בטיול ומעונינים להאריך את הביטוח, מה שקורה לרוב המטיילים כי לא ממש יודעים מתי הטיול יסתיים, אחרי הכל מדובר בטיול ארוך ולא שבוע נופש, כך שרוב המטיילים מעריכים את זמן השהות שלהם ועושים ביטוח עם הערכה של קצת פחות מהזמן של הטיול שחלילה לא ישלמו על מספר ימים מעבר לנחוץ. לכן נוצר מצב של הארכת ביטוח מה שאומר שאתם צריכים לזכור היטב את תאריך תפוגת הביטוח משום שאם יעבור תאריך פקיעת הביטוח לא יאשרו לכם הארכה! לכן חשוב להיות אחראים וליצור קשר לפני עם חברת הביטוח שמצידה תבקש אישור בכתב ממכם על בקשת הארכה ובנוסף אולי גם תרצה שתתיצבו אצל גורם בשטח(ברוב המקרים זה רופא שעובד איתם) שיאשר שאתם תקינים להארכה.

בקיצור קחו את הביטוח כהוצאת חובה בטיול כמו ממש כמו כרטיס טיסה והוצאות לינה ואל תצאו לטייל בלי ביטוח נסיעות. והעיקר שתהיו בריאים ולא תצטרכו להשתמש בו! כל הכתוב בעמוד זה הינו המלצות מתוך ניסיון ואינו בא להחליף בשום אופן את תנאי הפוליסה המלאים של הביטוח אשר תרכשו.

לרכישת ביטוח נסיעות

המלצות

אין כספומטים בגרי אז להיערך בהתאם

מאת: Shir בתאריך: 11.05.2019

אין כספומטים בג'רי אז ממליץ מאוד להיערך בהתאם ולהוציא כסף מראש. בשדה תעופה של פורטלזה יש ע...

המלצות כלליות על קוסטה ריקה

מאת: tal בתאריך: 31.01.2019

בקוסטה ריקה משתמשים בשני מטבעות – קולונס ודולר אמריקאי. התיירות האמריקאית וקנדית במדינה גר...

חשוב מאוד לכל מי שמגיע לאורוגוואי מבואנוס איירס

מאת: אלעד בתאריך: 07.12.2014

המליצו לנו בשדה התעופה לנסוע במעבורת לאורוגוואי בעזרת חברת bouquebus , אבל כשהגענו לשם גיל...

אזהרה

מאת: גיא בתאריך: 05.12.2013

לכל מטייל שהכסף שלו חשוב לו אני ממליץ להתרחק מההוסטל קאסה דה פפה בחודשי הקיץ. המקום הופך ל...

מציאת בנק קרוב שמקבל טראבל-צק.

מאת: בני בתאריך: 11.11.2013

מי שלקח מהארץ המחאות נוסעים של אמריקן אקספרס ורוצה לברר איפה הוא יכול לפדות אותם בערך של...

איך להזמין טיסה מקנקון לסן קריסטובל

מאת: yagil בתאריך: 20.07.2013

שלום לכולם. חברת VIVAAEROBUS.COM היא החברה היחידה בינתיים שעושה את הקו הזה בטיסה ישי...

זהירות!!! שימוש בכרטיס אשראי בקוזומל

מאת: טל בתאריך: 13.04.2013

מקרה שקרה לי ואני מזהירה כדי שלא יקרה גם לכם. באי קוזומל יש כמעט בכל רחוב 2 כספומטים אם ל...

הערכות נכונה עם כסף!!

מאת: רועי בתאריך: 04.10.2012

שלום חברים, רוצה לשתף אתכם בשתי עובדות חשובות שכדאי מאוד שתערכו אליהן בהתאם: 1. אני נושא...

הוסטל מצויין - מאמא סימונה

מאת: אמיר בתאריך: 20.09.2011

ממש טרחתי ונרשמתי לגרינגו רק כדי להמליץ על ההוסטל המצויין הזה. קוראים לו מאמא סימונה ויש ל...

הוסטל בפוקון

מאת: איל בתאריך: 23.04.2011

הוסטל ARAUCO - הסניורה מאוד אדיבה, החדרים נקיים ומסודרים ויש מים חמים, אני חייב לציין הסנ...